Fotografijos paslaugos

fotografijos paslaugos

FOTOGRAFIJOS PASLAUGOS 

    Asmeninės, šeimos, poros, vaikų, nėštukės fotosesijos

    Krikštynų fotografija

    Vestuvių fotografija

    Įvairių renginių, švenčių fotografavimas (mergvakariai, bervakariai, gimtadieniai ir kitos šventės)

    Fotosesijos su augintiniais

  • Fotografuoju vestuves, krikštynas, šeimos, poros, nėštukių, vaikų, asmenines fotosesijas, gimtadienius, įvairius renginius, Jūsų augintinius bei kitas svarbias šventes ar gyvenimo akimirkas.
  • Dirbu su profesionalia CANON technika, kuri leidžia išgauti labai aukštos kokybės nuotraukas. Fotografija – tai gebėjimas pamatyti, pajausti, užfiksuoti tai, kas svarbiausia, gražiausia, netikėčiausia, todėl stengiuosi susipažinti su kiekvienu klientu, išsiaiškinti jų poreikius, aptarti visas fotosesijos detales, kad rezultatai pranoktų lūkesčius. Esu lanksti, lengvai bendraujanti, atvira idėjoms bei mėgstanti iššūkius, todėl kartu tikrai nenuobodžiausime!
  • Tačiau fotografija nesibaigia vien fotoaparato mygtuko paspaudimu. Fotografijai būtinas ne tik meninis jausmas, bet ir techninės žinios. Didelis darbas laukia ir retušuojant nuotraukas. Su specialiomis redagavimo programomis dirbu jau ilgą laiką, todėl šį darbą puikiai išmanau. Retušavimo metu atliekamos visos būtinos korekcijos (veido odos tvarkymas, pašalinių objektų šalinimas, spalvinės ir kt. korekcijos). Atrinktas ir retušuotas nuotraukas pilnai paruošiu spaudai bei dalinimuisi internete.
  • Taip pat galite įsigyti ir DOVANŲ KUPONĄ sau ar Jūsų mylimiems žmonėms. Dovanų kupono įsigijimo sąlygos derinamos su kiekvienu individualiai.
  • Kiekvienas iš Jūsų esate ypatingas, todėl nusipelnėte pačios gražiausios šventės, pačios smagiausios ir šauniausios asmeninės ar šeimos fotosesijos, todėl visos fotografijos paslaugos aptariamos su kiekvienu iš Jūsų individualiai, atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir pageidavimus. Turite klausimų? Susisiekite su manimi el. paštu laura.vitkute@gmail.com  arba tel. +370 684 59923.