Apie mane


Sveiki, esu fotografė Laura. Fotografija – sugebėjimas užfiksuoti tai, kas trunka vos akimirką. Man tai būdas išreikšti save, nes fotografija tarsi tapybos rūšis, būdas pavaizduoti pasaulį taip, kaip norisi, kaip įsivaizduoju. Nepaprastai smagu užfiksuoti įdomiausias ir brangiausias žmonių gyvenimo akimirkas, matyti jų laimingas akis ir nuostabias šypsenas, dalintis kartu išgyventomis emocijomis.
Kadangi man fotografija leidžia atsipalaiduoti, pamiršti visiškai nereikalingus rūpesčius ir pasinerti į kūrybinį pasaulį, garantuoju ir Jums gerą nuotaiką ir smagiai bei turiningai praleistą laiką. Siekiu, kad mano žinios, įgūdžiai ir kūrybiškumas padėtų tinkamai užfiksuoti Jūsų ypatingos progos ar šventės akimirkas, o galutinis rezultatas viršytų Jūsų lūkesčius. Stengiuosi išnaudoti savo jaunatvišką entuziazmą ir kūryboje siekti sukurti tokią estetiką, kuri priverstų nusišypsoti, sukeltų šiltus jausmus ir pasigėrėjimą. Juk gera nuotrauka turi „ kalbėti iš širdies į širdį“, atskleisti Jūsų charakterį, nuotaiką bei dvasinę būseną.
Prieš kiekvieną fotosesiją svarbu suderinti visas detales: aptarti būsimos fotosesijos vietą, laiką, eigą, naudojamus akcentus. Tai galime padaryti telefonu, el.paštu, susitikę gyvai ar kitu Jums patogiausiu būdu. Jei reikia, galiu padėti suplanuoti ką nors neįprasto, netikėto, kad Jūsų šventė ar renginys pavyktų puikiai. Po fotosesijos atrenku, retušuoju ir pilnai parengiu nuotraukas spausdinimui bei dalinimuisi internete. Galėsite nustebinti savo artimuosius ir draugus kokybiškomis, spalvotomis, ryškiomis, nuotaikingomis bei meninėmis nuotraukomis. Juk tai Jūsų gyvenimo akimirkos užfiksuotos per trumputį laiką, tačiau rezultatais galėsite džiaugtis ilgai. Leiskite Jums padėti įgyvendinti Jūsų idėjas ir svajones kartu!

Su pagarba, Laura